W ubiegłym tygodniu ruszył konkurs, z okazji premiery drugiego wydania Stopu prawa.

O samej książce możecie się nieco dowiedzieć w innym naszym artykule. Pokrótce, to czwarty tom cyklu Ostatnie Imperium, pierwszy po “oryginalnej trylogii”, jego akcja rozgrywa się na kilkaset lat po emocjonującym finale Bohatera Wieków. Zaproponowaliśmy Wam po jednym z pięciu egzemplarzy, a aby je zdobyć, należało odpowiedzieć na jedno pytanie.

Którego bohatera ze Scadrialu chciał/a/byś zobaczyć w wybranym innym świecie Sandersona?

Uczestnicy, których zgłoszenia spodobały się nam najbardziej, to:

Pit23. Choć do Kelsiera odwołało się kilka osób, twoje uzasadnienie było najpełniejsze, a wizja słownych potyczek z Trefnisiem – wyjątkowo ujmująca 😉 Grevious, trafna uwaga i ciekawy pomysł. Straff na Natlhis byłby jak permanentne, wąsate trzęsienie ziemi. Lady Dragon, kandra na Rosharze – to dopiero coś, nieskończenie wiele możliwości. Michał K, podoba nam się twoje rozumowanie – rzeczywiście, niektóre postaci w innych seriach byłyby zupełnie “nie z tej bajki”, a Zane do takich nie należy. Yevoni, zwróciłaś uwagę na coś, co umknęło innym – o ile Chicago to ziemskie miasto, o tyle mocno alternatywne Newcago to już z pewnością świat interesującego nas autora. Razem z argumentacją – punkt dla ciebie 😉

Skontaktujemy się z Wami w celu wysyłki książek. Pozostałym dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.