Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego ostatniego konkursu na opowiadania.

 

Ponad trzy tygodnie temu ogłosiliśmy konkurs, w którym zaoferowaliśmy pięć kompletów: Legion + Biały Piasek, w zamian za fanfiction osadzone w Cosmere. Czas nadsyłania prac upłynął 9 kwietnia.

Zaskoczyła nas liczba zgłoszeń, zwłaszcza długość poszczególnych. Najdłuższa praca zawarła 46 stron i 21 tysięcy słów – więcej niż Legion w oryginale. Ocenialiśmy przede wszystkim jakość fabuły i schludność tekstu. Wybór przysporzył nam wielu dylematów, jednak wreszcie udało się wyłonić pięć zwycięskich prac.

 

Postanowiliśmy nagrodzić

Deszcze Srebrne i Złote

Pieśń Burzy

Zlecenie

Mgielny upiór

Brat

Wszystkie pięć prac udostępnimy w najbliższym czasie na łamach działu Czytelnicy. Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą e-mail. Dziękujemy wszystkim za udział. Zapraszamy do zgłaszania fanfiction do działu Opowiadania.

 • http://www.koloczasu.pl Lady Dragon

  Gratulacje! I dziękuję 😀

 • Yevoni

  :O Upiór się spodobał! 😀 Wow, dziekuję!

 • Natalia Iubaris

  Witam 🙂 Mam pytanie i prośbę do Odpryskowego:) Na forum Maga ostatnio nie było żadnej informacji o Wax&Wayne w miękkich okładkach. Mieli wydać w marcu i nic. Mam 1 część w miękkich, dlatego czekam, żeby skompletować serię. Wiesz może, kiedy planują wydanie? Zapytałabym sama na forum Maga, ale niestety, czekam już prawie trzy tygodnie na zaakceptowanie po rejestracji i nic. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje:) Pozdrawiam:)

 • Szkoda

  Z kimś się już skontaktowali? Bo ze mną nie.

  • Yevoni

   Proponuję napisać maila, czasami wiadomość zablokuje się i nie dotrze (sama miałam taki problem) Pani Milena na pewno odpowie. 🙂