Bezkres magii, niestety, jednak w ostatniej stronie książki znajduje swój koniec. Podobnie jak nasze konkursy. Zapraszamy do poznania zwycięzców pięciu egzemplarzy Bezkresu magii Brandona Sandersona.

Zadaniem dla uczestników był dobór trzech pytań, które chcieliby zadać autorowi. Liczyliśmy na jak najbardziej oryginalne, użyteczne i inspirujące. Zalała nas masa ciekawych pytań, niektóre z pewnością przekażemy Sandersonowi podczas jego wizyty w Polsce 😉

Postanowiliśmy nagrodzić zgłoszenia TSP, Derrae, Wojtemhotep, Kaladina i Rhaena.

Na podane wcześniej kontakty e-mail otrzymacie wiadomości, w celu ustalenia adresu dla przesyłki. Wszystkim pozostałym dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach 🙂

 • alder24

  Zrobicie może jakieś podsumowanie informacji zwartej w Bezkresie? Jestem ciekaw co pominąłem 😉

  • http://drogakrolow.pl/ Odpryskowy

   na pewno mam w planach trzeci artykuł z cyklu „Zawsze jest kolejna tajemnica”, będą punktował co tam było ciekawego w pozycjach zawartych w Bezkresie.
   Ale zgaduję, że chodzi raczej o omówienie ujawnionych informacji? Ciężko powiedzieć na tym etapie. Na pewno jakoś to przerobimy, ale czy w jednym zbiorczym artykule to już nie wiem.

 • Kaladin

  Bardzo dziękuję za wygraną 🙂
  Czy bedzie jakaś dedykacja? 🙂

 • Wojtemhotep

  Dziękuję bardzo redakcji za docenienie moich pytań spośród tylu nadesłanych 🙂
  Chciałbym też zapytać kiedy mniej więcej można się spodziewać kontaktu mailowego? Koło środy/czwartku mam przeprowadzkę a w nowym mieszkaniu nie mam jeszcze podłączonego internetu.

 • TSP

  Dziękuję bardzo 🙂 Miła wiadomość na rozpoczęcie sesji

 • Kaladin

  Ile jest czasu na dostanie maila? Bo do mnie jeszcze nic nie doszło

 • TSP

  Rozesłaliście już maile? Na razie niestety żadnego nie otrzymałem