Ogromnie się cieszę, mogąc wreszcie przywitać Was jako pełnoprawna strona internetowa. Ponownie zaznaczam, że to, co tu przeczytacie, włącznie z uzupełnieniem pustych stron, to dopiero część wszystkiego, co chciałabym tu zrealizować.

Przygotowując materiały starałam się odznaczać spoilery z drugiego tomu, ale pamiętajcie, że spoilerem może być wszystko :d Mam nadzieję w najbliższym czasie powiększyć redakcję, aktualnie składającą się ze mnie i dwójki technicznych, jak wspomniałam wcześniej – rozwinąć zamieszczane materiały, a także na uczczenie otwarcia drogakrolow.pl zorganizować jakiś konkurs. Oczywiście byłabym wdzięczna, gdybyście ułatwili nam start, polecając stronę znajomym wielbicielom Archiwum i Sandersona. Na pewno za niedługo zapuścimy się też w dalsze rejony Cosmere. Zachęcam także do zajrzenia na proponowane grupy fb, za jakiś czas pewnie pojawi się też większe forum.

Zależnie od tego, jak uda nam się rozwinąć i jeśli będzie komu się za to wziąć, na pewno sięgniemy po jakiś udział w polskich zlotach wielbicieli fantastyki, postaramy się ściągnąć Sandersona do Polski, objąć patronat medialny nad tym, co będzie wydawał w naszym kraju.

Jeszcze dziś pewnie pojawi się następny artykuł, z tłumaczeniem jednego z wypuszczonych fragmentów trzeciego tomu.

Jak Wam się podoba strona? ;3