Pierwsza premiera Sandersona na ten rok to okazja dla Was – na uzupełnienie domowej biblioteczki poprzez wygranie nowego wydania Stopu prawa.

Od dziś jest szeroko dostępna reedycja ostatniej książki, która w Polsce ukazała się jeszcze przed boomem na tego autora. Stop prawa to czwarta część Ostatniego Imperium i zarazem nowy początek dla Scadriala, czyli świata Vin i Kelsiera, po finale trzeciego tomu. Sanderson zaprezentował w niej nową rzeczywistość po wszystkich zmianach, które zaistniały na przestrzeni kilkuset lat od chwili, kiedy poznajemy bohaterów Z mgły zrodzonego.

Nowe wydanie zostało wzbogacone o wszelkie poprawki w kontekście tłumaczenia i wizji autora, a także cieszy oko grafikami Dominika Brońka i wyjątkowo solidną oprawą.

Jak zawsze, mamy dla Was pięć egzemplarzy. Aby otrzymać jeden z nich, należy odpowiedzieć na pytanie:

Którego bohatera ze Scadrialu chciał/a/byś zobaczyć w wybranym innym świecie Sandersona?

Wybór uzasadnijcie, podejście do tematu jest dowolne – od scen pisanych po małe rozprawki. Wasze zgłoszenia prosimy zamieszczać w komentarzu pod artykułem, z dopiskiem w postaci adresu e-mail, poprzez który będziemy się kontaktować ze zwycięzcą. Konkurs zakończy się w przyszły czwartek (21.01.16), natomiast wyniki poznacie przed upływem trzech dni od jego zamknięcia.

Sponsorem nagród jest

mag