Już od czwartku możemy cieszyć się nowym wydaniem Siewcy wojny, tym razem pod tytułem Rozjemca. Wszystkich, którzy jeszcze nie nabyli własnego egzemplarza, zapraszamy do udziału w konkursie.

Nowe wydanie Rozjemcy święciło oficjalną premierę 27 października. Oba tytuły, włączając Siewca wojny, są prawidłowym tłumaczeniem, a jednak tytuł uległ zmianie, tak jak przekład tomu.

Opis:

“Rozjemca” to opowieść o dwóch siostrach, które urodziły się księżniczkami, o Królu-Bogu, który ma poślubić jedną z nich, pomniejszym bóstwie, które nie wierzy w siebie, i o nieśmiertelnym człowieku starającym się naprawić błędy, jakich dopuścił się setki lat temu. W ich świecie ci, którzy zginęli w chwalebny sposób, powracają jako bogowie i żyją w zamknięciu w stolicy Hallandren. W tym samym świecie o potędze magii stanowi moc zwana Biochromą, oparta na Oddechach, które można zbierać jedynie pojedynczo od konkretnych osób. Dzięki Oddechom i czerpaniu koloru z nieożywionych przedmiotów Rozbudzający są w stanie zarówno dopuszczać się nikczemności, jak i tworzyć cuda. Siri i Vivenna, księżniczki Idris; Dar Pieśni, zniechęcony bóg odwagi, Król-Bóg Susebron i tajemniczy Vasher – Rozjemca, zetkną się z jednymi i drugimi.

Jesteście ciekawi tych zmian, a zakup macie dopiero przed sobą? Jak zawsze, mamy dla was pięć egzemplarzy. Jeśli chcecie zdobyć jeden z nich, tradycyjnie stawiamy na waszej drodze pytanie:

Który bohater najbardziej nadaje się na Światoskoczka?

Przypominamy, że Światoskoczek jest podróżnikiem przez Cosmere. Interpretacja tematu całkowicie dowolna. Liczymy na waszą kreatywność. 😉 Konkurs zakończy się 11 listopada o godzinie 23:59, natomiast wyniki opublikujemy w przeciągu 2-3 kolejnych dni. Uczestników prosimy o dodanie adresu e-mail, na który będziemy ustalać adres do wysyłki nagrody.

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest:

mag