Od piętnastego czerwca wszyscy możemy cieszyć się kolejnym dziełem Sandersona w polskim księgarniach. W związku z premierą, tradycyjnie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dusza cesarza to osobna powieść z uniwersum Elantris, które doczeka się reedycji nakładem wydawnictwa MAG na jesieni tego roku. Możemy podziwiać piękne wydanie w twardej oprawie z okładką pana Brońka i wszelkimi udogodnieniami nałogowego czytelnika, jak wstążka na zakładkę. Po tę małą powieść z Sel może sięgnąć każdy, ponieważ jest zupełnie samodzielna w stosunku do Elantris.

Mamy do rozdania pięć egzemplarzy. Jeśli chcecie zdobyć jeden z nich, prezentujemy zadanie konkursowe.

Na jesieni ukaże się zbiór opowiadań z Cosmere pod tytułem Bezkres magii, polskie wydanie Arcanum Unbounded. To coś dla wielbicieli Cosmere, zbiór zawrze opowiadania i minipowieści właśnie takie jak Dusza cesarza.

Zaprojektujcie okładkę dla tego tomu 🙂 Niech ograniczy was tylko własna wyobraźnia i tematyka książki. Forma i technika są dowolne. Wyślijcie nam zdjęcie lub skan i wkomponujcie gdzieś wasz adres e-mail (na przykład na małej karteczce), żeby uniknąć kradzieży pracy. Wyślijcie zdjęcie na jeden z naszych adresów kontaktowych lub opublikujcie i podajcie link w komentarzu poniżej, dodając wskazany adres e-mail, który będzie podstawą do ustalenia adresu wysyłki.

Macie czas do 26 czerwca, do godz. 23:59. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych pomysłów. 🙂

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest

mag