Od piętnastego czerwca wszyscy możemy cieszyć się kolejnym dziełem Sandersona w polskim księgarniach. W związku z premierą, tradycyjnie zapraszamy do udziału w konkursie.

Dusza cesarza to osobna powieść z uniwersum Elantris, które doczeka się reedycji nakładem wydawnictwa MAG na jesieni tego roku. Możemy podziwiać piękne wydanie w twardej oprawie z okładką pana Brońka i wszelkimi udogodnieniami nałogowego czytelnika, jak wstążka na zakładkę. Po tę małą powieść z Sel może sięgnąć każdy, ponieważ jest zupełnie samodzielna w stosunku do Elantris.

Mamy do rozdania pięć egzemplarzy. Jeśli chcecie zdobyć jeden z nich, prezentujemy zadanie konkursowe.

Na jesieni ukaże się zbiór opowiadań z Cosmere pod tytułem Bezkres magii, polskie wydanie Arcanum Unbounded. To coś dla wielbicieli Cosmere, zbiór zawrze opowiadania i minipowieści właśnie takie jak Dusza cesarza.

Zaprojektujcie okładkę dla tego tomu 🙂 Niech ograniczy was tylko własna wyobraźnia i tematyka książki. Forma i technika są dowolne. Wyślijcie nam zdjęcie lub skan i wkomponujcie gdzieś wasz adres e-mail (na przykład na małej karteczce), żeby uniknąć kradzieży pracy. Wyślijcie zdjęcie na jeden z naszych adresów kontaktowych lub opublikujcie i podajcie link w komentarzu poniżej, dodając wskazany adres e-mail, który będzie podstawą do ustalenia adresu wysyłki.

Macie czas do 26 czerwca, do godz. 23:59. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych pomysłów. 🙂

Powodzenia!

Sponsorem nagród jest

mag

 • Yevoni

  Moja reakcja po przeczytaniu zadania konkursowego była identyczna :D. Na szczęście przewidując arcytrudne wyzwanie zaopatrzyłam się już w książeczkę :P.

  • Lady Dragon

   Ja też już mam, ale i tak mocno zastanawiam się czy spróbować, tak dla samego wyzwania. Najgorsze w tym jest, że mam pomysł na taką okładkę, tylko w swoje manualne umiejętności coś wątpię 😛
   Odnoszę wrażenie, że akurat tak ciężkie zadanie powinno być do potężniejszej książki, np. takiego Oathbringera 😀

 • Gabriel Goliński

  Pod jaki adres email mogę wysyłać prace?

 • Gabriel Goliński

  Pod jaki adres e-mail wysyłać prace?

 • Gabriel Goliński

  Już wysłane 🙂

 • Pingback: Tytuł opowiadania Zwinki i nowe wydania powieści o Waxa i Wayne'a — Droga Królów - Brandon Sanderson()

 • Sergiusz Goliński

  Nie miałem zbytnio pomysłu, ale lepszy rydz niż nic!
  Mój email: kikon200@gmail.com
  Pozdrawiam S.G.

  • Lady Dragon

   Sergiuszu piękne ❤ Dlatego ja nawet się nie wychylałam.