Każdego, kto zaczął przygodę z Sandersonem od Archiwum, w następnej kolejności powinien zainteresować cykl Ostatnie Imperium, które głośno powraca do polskich księgarni. Już od jutra do sprzedaży wchodzi drugi tom!

Mimo, że to Archiwum Burzowego Światła Brandon poświęcił najwięcej lat i swoje pierwsze pisarskie marzenia, jak wielokrotnie przyznawał, długo najbliższe jego sercu było właśnie Mistborn. Kultowa seria Ostatnie Imperium odniosła wielki komercyjny sukces i stanowi podstawę aktualnie galopującej sławy jej autora.

Każdy wielbiciel którejkolwiek z jego fantastycznych serii / powieści powinien wiedzieć, że nie da się zrozumieć jej w całości, jeśli nie pozna się całego Cosmere, którego wielką część jest Scadrial – świat Kelsiera i jego szajki. Nowe wydanie Z mgły zrodzonego zachwyciło głodnych głośnego autora fantasy czytelników, tak pod względem jakości tłumaczenia – które zostało ponownie rozpatrzone i zredagowane – jak i okładką i jakością oprawy. Co poskutkowało świetnymi wynikami sprzedaży.

studnia_wstapienia (1)

Opis Studni Wstąpienia brzmi następująco: [UWAGA: zawiera spoilery z pierwszego tomu cyklu!]

Kontynuacja “Z mgły zrodzonego”.

Dokonali niemożliwego, obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat. Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, muszą zbudować nowe społeczeństwo na gruzach imperium. Wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami ona obdarza. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku.

Dane techniczne:

Tytuł: Studnia Wstąpienia

Autor: Brandon Sanderson

ISBN: 978-83-7480-555-1

Tłumaczenie: Anna Studniarek

Oprawa: twarda

Format: książka

Liczba stron: 672

Rok wydania: 2015

Cena detaliczna: 49.00zł

W sprzedaży od 12 sierpnia.