Przedpremierowe rozdziały Dawcy Przysięgi już tu są! Gdzie ich szukać i kiedy się ich spodziewać?

Nowe rozdziały będą pojawiały  się we wtorki o 6 rano czasu polskiego. AKTUALIZACJA: Tylko Prolog był o tej godzinie; pozostałe rozdziały pojawiają się o 15 czasu polskiego.
W tym tygodniu był to Prolog, a zaczynając od następnego tygodnia będą się ukazywały po 3 rozdziały aż do 32 rozdziału (z moich obliczeń wynika że 7 listopada, tydzień przed premierą angielską ukażą się ostatnie dwa rozdziały). Tak więc w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać rozdziałów pierwszego, drugiego i trzeciego.

Jest to całość części pierwszej – zatem nie będzie interludiów, które znajdują się między częściami. Być może na dzień przed samą premierą Dawcy Przysięgi zostanie ujawnione interludium w wersji audio. Całość darmowego materiału stanowi 26% całej książki (332 strony), która w oryginale w wydaniu w twardej oprawie liczy sobie 1240 stron.

Nie ma jednak pewności, czy przedpremierowe rozdziały będą zawierać tzw. “epigraphs” (chodzi o fragmenty tekstu umieszczone przed każdym z rozdziałów w Drodze Królów i Słowach Światłości, jak Śmiertelne Słowa, notatki Jasnah, Listy, czy fragmenty Diagramu).

Na naszym fanpage’u będziemy co tydzień linkować nowe ujawnione rozdziały, więc polecamy tam zaglądać, jeśli chcecie być na bieżąco 🙂