Już od jutra pierwsza połowa Dawcy Przysięgi będzie gościła w salonach Empik w całej Polsce!

Dzień 22 listopada tego roku przejdzie do historii dla polskich fanów Sandersona, bowiem tego dnia do szerokiej sprzedaży trafi Dawca Przysięgi I. Od jutra pierwsza część trzeciego tomu będzie dostępna we wszystkich stacjonarnych księgarniach Empik, oraz na stronach internetowych salonu i wydawnictwa MAG. Nieliczni szczęśliwcy spośród tych, którzy zamówili egzemplarz w przedsprzedaży przez serwis Empiku, cieszyli się swoim już w poniedziałek. Również w poszczególnych salonach książki są dostępne od początku tygodnia.

Wszystkie pozostałe sklepy i księgarnie udostępnią Dawcę od 29 listopada. Natomiast ebooki i audiobooki pierwszej połowy tomu pojawią się najpierw w Empiku 23 listopada (na stan z godziny 14:00 – jeszcze nie ma), a po niecałym tygodniu w pozostałych sklepach. 

Dawca Przysięgi II jest nadal w tłumaczeniu i ukaże się w kwietniu 2018 roku. 

Już dzisiaj 3. tom Archiwum zajmuje miejsce w bestsellerach empik.com, nr1 w kategorii fantasy i nr10 wśród wszystkich tytułów. Wyglądajcie świątecznego konkursu na naszej stronie, a jeden egzemplarz być może przyjdzie do Was sam!

Kto już ma swojego Dawcę?