Nie ma niczego przyjemniejszego dla nas – jako redakcji strony poświęconej twórczości Sandersona – niż możliwość poinformowania, że autor ten znów zapełnia półki księgarni swoją twórczością! A tak się składa, że Brandon, jako pisarz niezwykle płodny, ku uciesze wszystkich robi to bardzo często.

Tym razem na sklepowe półki trafia druga po „Stopie Prawa” część przygód Waxa i Wayna – protagonistów drugiej trylogii osadzonej na Scadrialu. Jej tytuł to „Cienie tożsamości” (Shadow of Self) i już od dzisiaj można kupić ją we wszelkiego rodzaju księgarniach stacjonarnych i internetowych.

Będzie również możliwość wygrania kilku egzemplarzy w konkursie, który znajdziecie na naszej stronie już jutro!

Polskie wydanie w twardej oprawie przygotowane przez wydawnictwo MAG i przetłumaczone przez Annę Studniarek prezentuje się następująco:

fot. wydawnictwo MAG

W przygotowaniu jest też wersja z ilustracją Chrisa McGratha, którą możemy zobaczyć w oryginalnym wydaniu ale ukaże się dopiero w późniejszym terminie. Wygląda następująco:

fot. Coppermind
 • Lady Dragon

  Ja za to niezmiennie współczuję tłumaczom którzy muszą borykać się z tym nawiedzonym słownictwem Sandersona. Shadows of Self, cóż to znowu za sformułowanie 🙂 On się chyba lubuje w takim nazewnictwie.

 • Bzhydack

  Zamówiona. Teraz tylko czekać 😀

 • czarny kapelusz

  Pobrany na czytnik ( jak to miło, że książki MAG’a pojawiają się w Legimi od razu 🙂 ) Teraz tylko standardowe pytanie, doczytać to co teraz czytam czy od razu brać się za Sandersona…

  • Rafał

   Nie ma sensu sobie przerywać czego innego, Sanderson nie ucieknie xD Ja na razie mam Wergnera jeszcze 200 stron więc „Cienie..” dopiero od jutra

 • Pingback: Konkurs DK.PL – „Cienie tożsamości” — Droga Królów - Brandon Sanderson()

 • Pingback: "Pożar" i "Apocalypse Guard" - nowości — Droga Królów - Brandon Sanderson()